یک آگهی تبلیغاتی از روزنامه اصفهان سال 1344

با انتشار نخستین روزنامه رسمی کشور یعنی «وقایع اتفاقیه» در زمان امیرکبیر ، آگهی های تبلیغاتی نیز وارد عرصه مطبوعات گردید و کسانی در آن روزگار برای فروش کتاب، خانه و حتی یافتن اشیای گمشده متوسل به درج آگهی در روزنامه می شدند. این آگهی که از روزنامه «اصفهان» منتشر شده توجه مرا  جلب کرد. خصوصاً طرح های ابتکاری مدیران شرکت در جلب و جذب مشتری بسیار جالب به نظر می رسید. اما آن چه بیشتر جالب بود آن جایزه منحصر به فرد «ده هزار ریالی» یا هزار تومانی بود که درست مثل «یک دستگاه پژو» خودمان است که در بعضی مراسم فقط و فقط به یک نفر خوش شانس می رسد!

مرغ ناز اصفهان

فروشگاه  اصیلترین و بهترین مرغ های زنده ، پرکنده، کباب شده و تخم مرغ تازه

به منظور شادباش میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم(ص) در روز 17 ربیع الاول مطابق با 26 تیرماه 44، فروشگاه مرغ  ناز ، پخش پنجمین جایزه خود را به شرح زیر به اطلاع اهالی محترم اصفهان می رساند:

1ـ خریداران محترمی که در روز 17 ربیع الاول سال قبل (پنجم مرداد 43) مرغ خریداری نموده اند برگ فروش آن را ارائه و به همان مقدار مرغ یا بهای آن را دریافت دارند.

2ـ به برگ های فروش سری (ج) شماره های 92 که به حروف ابجد (محمد) خوانده می شود، یک کیلو مرغ پر کنده تعلق خواهد گرفت که مجاناً تقدیم می گردد.

3ـ از برگ های فروش سری(ج) هر کس تا ظهر روز جمعه 18 تیرماه 44 جمعاً 100 برگ از قبض های فروش را ارائه نماید، کارت دعوتی برای روز 17 ربیع الاول مطابق با 26 تیرماه 44 به ایشان تحویل داده خواهد شد که با تشریف فرمایی به قسمتی  از موسسات این فروشگاه که نزدیک شهر واقع است، طرز پر کردن مرغ های کشته این فروشگاه را که خشکه پر است، عیناً ملاحظه فرموده و به گران تمام شدن محسنات آن واقف گردند.

در خاتمه بازدید و پس از صرف چای و شیرینی برای عده حاضر ، در آن جلسه هم به قید قرعه به یک نفر مبلغ ده هزار ریال پرداخت می شود و به سایرین نیز یک مرغ کشته که در حضور خودشان پرکنده شده باشد، و وزن آن در حدود یک کیلو باشد، تقدیم می گردد.

شما هم همیشه برگ فروش ستاره دار این فروشگاه را برای جوایز بعدی نگاه داری فرمایید.

آدرس فروشگاه: چهارباغ، اول عباس آباد ، تلفن 7241

/ 0 نظر / 85 بازدید