معرفی ماهنامه گردشگر مثبت

656957_E0PmC1V1.jpg

نخستین شماره این نشریه در مرداد و شهریور 1396 انتشار یافت. چنان که از اسمش بر می آید نشریه ای است که به مقوله گردشگری تمرکز دارد. این نشریه در ابتدا به صورت ضمیمه روزنامه اصفهان زیبا انتشار می یافت. اما گویا قرار است به صورت ماهنامه ای مستقل شروع به انتشار نماید. که به صاحب امتیازی شرکت فرهنگی هنری مطبوعاتی پیام اصفهان زیبا و مدیر مسئولی مجتی شاهمرادی شروع به انتشار کرده است. مدیر مسئول در این شماره درباره تاریخچه نشریه آورده است:

«چندین سال از انتشار اولین شماره ضمیمه گردشگر می گذرد، ضمیمه ای که ابتدا چند برگی بود و حالا درخت تناوری شده است. و هم چون گردش فصل ها این بار این درخت بالنده ، بهاری دیگر را پیش رو دارد. فصل جدید نشریه گردشگر با انتشار این شماره به صورت مستقل و با نام «گردشگر مثبت» آغاز می شود و امیدواریم بتوانیم ادای دینی کنیم به این نیمه زیبای جهان ، به اصفهان زیبا. در دوره جدید هدف اصلی ما توجه به ناشناخته های اصفهان است... تلاش خواهیم کرد تا در شماره های آینده بسته ای جذاب و خواندنی از اصفهان و ایران و جهان برای علاقه مندان به گردشگری آماده کنیم »

این نشریه نفیس که با کاغذ گلاسه تمام رنگی و در 475 صفحه انتشار یافته است، به یک صد جاذبه گردشگری اصفهان پرداخته است. در مطالب معرفی این یک صد جاذبه گردشگری اصفهان تلاش شده است نگاه نویی افکنده شده و مطالب تازه ای درج گردد. عکاسی، صفحه آرایی و مطالب نشریه بسیار جذاب است. بی گمان این نشریه همچنان که در عنوان جلد هم آمده است «دستینه بازدید از 100 جاذبه گردشگری اصفهان» است. در واقع یک نوع «راهنمایی گردشگری شهر» که با عکس و نقشه مخاطب را راهبری می نماید.

گردشگر مثبت: ماهنامه ای درباره سفر، گردشگری و میراث فرهنگی

شماره نخست

مرداد و شهریور 1396

قیمت 25000 تومان

 

/ 0 نظر / 299 بازدید